Biuletyn Informacji Publicznej
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

INFORMACJA O OGŁOSZENIU usługę organizacji i realizacji szkoleń z języka angielskiego z dwukrotnym potwierdzeniem kompetencji językowych TOEIC dla pracowników dydaktycznych i administracyjnych Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie uczestniczącej w projekcie pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2020/Z028  w trybie rozeznania rynku z dnia 22.01.2020 r.

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania ofertowego.

Szczegóły zapytania ofertowego w załączonym pliku: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2020/Z028

 

Informacja o wybranych wykonawcach

1. Numer ogłoszenia 1223953 - usługa organizacji i realizacji szkoleń i egzaminów z zakresu Prince 2 Foundation dla studentów kierunku Zarządzanie Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie uczestniczącej w projekcie pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej”

Informacja o wybranym wykonawcy na stronie BAZA KONKURENCYJNOŚCI - https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1223953

 

2. Numer ogłoszenia 1220488 - Zakup licencji na system informacji prawnej z dostępem on-line dla nielimitowanej liczby użytkowników po iP Sieci, a także 10 stanowisk indywidualnych z logowaniem za pomocą loginu i hasła na okres 45 miesięcy w ramach projektu pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej"

Informacja o wybranym wykonawcy na stronie BAZA KONKURENCYJNOŚCI - https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1220488

 

 

Zamawiający Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie w odpowiedzi na zapytanie  Wykonawcy do ogłoszenia nr 1223953  wyjaśnia: WYJAŚNIENIE DO OGŁOSZENIA NR 1220488 (treść odpowiedzi w pliku PDF)

 

Zamawiający Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie w odpowiedzi na zapytanie  Wykonawcy do ogłoszenia nr 1223953  wyjaśnia: Wyjaśnienie do ogłoszenia nr 1223953 (treść odpowiedzi w pliku PDF)

Zamawiający Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie w odpowiedzi na zapytanie  Wykonawcy do ogłoszenia nr 1220488 wyjaśnia: Wyjaśnienia do nr ogłoszenia: 1220488 (treść odpowiedzi w pliku PDF)

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2019/Z028  w trybie rozeznania rynku z dnia 20.12.2019 r.

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania ofertowego.

 

Szczegóły zapytania ofertowego w załączonym pliku: Zapytanie ofertowe 1/2019/Z028

INFORMACJA O OGŁOSZENIU na usługę organizacji i realizacji szkoleń i egzaminów z zakresu Prince 2 Foundation dla studentów kierunku Zarządzanie Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie uczestniczącej w projekcie pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej”

 

OGŁOSZENIE - Usługa cateringu na zajęcia dla studentów i kadry Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie uczestniczącej w projekcie pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej”

Zakup licencji na system informacji prawnej z dostępem on-line dla nielimitowanej liczby użytkowników po iP Sieci, a także 10 stanowisk indywidualnych z logowaniem za pomocą loginu i hasła na okres 46 miesięcy w ramach projektu pt. „Zintegrowany program rozwoju Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej"

 
1 do 10 z 22