Biuletyn Informacji Publicznej
Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej 
im. Alcide De Gasperi w Józefowie 
ul. Sienkiewicza 4
05-410 Józefów
NIP  532-18-23-156 
REGON  015281183

 

Numer konta bankowego do opłat wnoszonych przez studentów i słuchaczy w złotych:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO BP SA)

52 1020 1127 0000 1302 0096 0385

Tytułem: nr albumuimię i nazwisko studenta, dodatkowe informacje

 

 

Rektorat Uczelni
mgr Joanna Majewska
tel. 22 789 19 03
tel./fax: 22 789 60 96
mail: rektorat@wsge.edu.pl

Biuro Obsługi Kształcenia (dawny Dziekanat)
Kierownik BOK - Beata Zawadka
tel. 22 780 10 07 w. 14 lub 18
mail: sekretariat@wsge.edu.pl

Beata Zawadka
mail: b.zawadka@wsge.edu.pl

Dominika Mrozińska
mail: dominika@wsge.edu.pl

Godziny pracy BOK

Poniedziałek - nieczynne (dzień wewnętrzny)
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00 (w lipcu i w sierpniu 8.00-16.00)
Sobota - 08.00 - 16.00

Biuro Obsługi Kształcenia - Filia WSGE w Mińsku Mazowieckim

ul. Gen K. Sosnkowskiego 43

05-300 Mińsk Mazowiecki

Tel. 25 758 86 45

Specjalista ds studenckich - Agnieszka Pałyska
tel. 25 758 86 45
mail: sekretariat.zwns@wsge.edu.pl / agnieszkawsge@gmail.com

Godziny pracy BOK Mińsk Mazowiecki

Wtorek: 12-18

Czwartek: 12-18

Piątek: 10-21:35

Sobota: 7:30-21:35

Biuro Karier 
Kierownik - dr Małgorzata Such-Pyrgiel
tel. 22 780 10 07 w. 14
mail: m.such-pyrgiel@hotmail.com  

Biuro Współpracy Zagranicznej i Studiów Anglojęzycznych
Pelnomocnika ds studiow zagranicznych - mgr Marta Bojaruniec
tel. 22 780 10 07 w. 16
mail: marta@wsge.edu.pl

mgr Artur Banaszak
mail: artur.banaszak1@gmail.com

 

Dział Kadr
mgr Marta Bojaruniec
tel. 22 780 10 07 w.33
mail: marta@wsge.edu.pl

Dział Projektów i Wymiany Międzynarodowej (Erasmus)
dr Iwona Florek
tel. 22 780 10 07 w.23
mail: iwona@wsge.edu.pl

Dział Studiów Podyplomowych

Ilona Dawidowicz - Pełnomocnik Rektora ds. Studiów Podyplomowych
mail: sekretariat@wsge.edu.pl
tel. 22 780 10 07 w. 14 lub 18
tel./fax: 22 789 60 96

Dział Księgowości
Magdalena Kuklis
tel. 22 780 10 07 w.33

Kasa
Edyta Banaszak
tel. 22 780 10 07 w.21
mail: kasa@wsge.edu.pl

Godziny otwarcia Kasy
Poniedziałek 8.00-16.00
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 10.00-18.00 (w lipcu i w sierpniu 8.00-16.00)
Sobota 8.00-16.00 (tylko podczas sesji)

 

Rada Patronacka

Prorektor ds. współpracy z otoczeniem - dr Tadeusz Graca

tel. 22 789 19 03
tel./fax: 22 789 60 96
 

Biblioteka i Archiwum
Magdalena Augustyniak
tel. 22 780 10 07 w. 12
mail: biblioteka@wsge.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki WSGE
Poniedziałek - nieczynne (dzień wewnętrzny)
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00 (podczas wakacji – 8.00-16.00)
Sobota - 8.00 - 16.00 (podczas wakacji – nieczynne)

Wydawnictwo WSGE
Urszula Kraszewska
tel. 22 780 10 07 w.12 (pn.-wt.)
tel. 25 758 86 45 (śr.-pt.)
mail: wydawnictwo@wsge.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych WSGE
Wojciech Sitek
mail: wojtek@wsge.edu.pl